Pasākumu kalendārs martam

IZSTĀDES

• Visu mēnesi “Ne tikai gadi…” 50. jubilejas gadā – Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu diplomdarbu izstāde
• Visu mēnesi grāmatu izstāde “Mūsu spārnotie draugi” bērnu nodaļā
• No 1.-16. martam grāmatu izstāde “Vili Plūdoni atceroties!”
• No 18.-31. martam grāmatu izstāde “Mēs. Latvija, XX gadsimts”
• Visu mēnesi grāmatu izstāde “Jaunumi” bērnu nodaļā un abonementā

PASĀKUMI

22. martā plkst. 12:30 tikšanās ar rakstnieku, žurnālistu un tulkotāju Māri Runguli (VKKF atbalstīts projekts “Lasītava krustojumā. 2. kārta”)

12. un 19. martā plkst. 10:00 radošās nodarbības lasītveicināšanas projektā „Mūsu mazā bibliotēka”, kas paredzēta 4–8 gadus veciem bērniem.

26. martā, 2. aprīlī un 9. aprīlī plkst. 10:00 radošās nodarbības lasītveicināšanas projektā „Mazo pūčulēnu skola”. Aicinām pieteikties 3-4 gadus vecus bērnus un viņu vecākus. Pieteikšanās, zvanot pa tālruni 67951502, 25767667 vai rakstot uz e-pastu: saulkrastu.biblioteka@saulkrasti.lv

Visu mēnesi datorapmācības iesācējiem „Viena klikšķa attālumā!”

No 25.marta līdz 29.martam Saulkrastu novada bibliotēkas dalība ikgadējā informatīvā kampaņā “Digitālā nedēļa”. Tēma: “Drošība digitālajā vidē”. Aktivitāte bibliotēkā tiek organizēta Eiropas kampaņas “ALL DIGITAL Week” ietvaros un norisināsies jau 10. reizi. Digitālo nedēļu organizē VARAM sadarbībā ar Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociāciju. Mājaslapā eprasmes.lv atrodams norišu saraksts.

Ienāc ar „LETONIKA.LV” paroli! Pakalpojums bibliotēkas apmeklētājiem, kuri vēlas attālināti lietot datubāzes „Letonika.lv” saturu. Jautāt bibliotēkā.

Saulkrastu novada bibliotēka piedāvā lasītājiem bez maksas lasīt latviešu autoru darbus E-GRĀMATAS formātā tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā. Par pakalpojumu jautāt bibliotēkā.