22. novembrī bibliotēkā notika noslēguma pasākums projekta “Mūsu mazā bibliotēka” ietvaros

Saulkrastu Saulkrastu PII Rūķītis grupas “Pūcītes” audzēkņi šoruden vairākas reizes apmeklēja bibliotēku, lasīja no izdevniecības “Liels un mazs” iepirktās grāmatas – Pšemislavs Vehterovičs, Marta Ludviševska “Vista vai ola?”, Pšemislavs Vehterovičs, Emilija Džubaka “Lūdzu, apskauj mani”, Majda Korena, Agata Dudeka “Uzvāri man pasaciņu!”, Peters Svetina, Damjans Stepančičs “Brīnumu gredzens” un Hilli Randa, Katerīne Zaripa “Sniegbaltais un ogļmelnais”.

Viņi saņēma arī uzdevumu burtnīcas – tādas pašas, kādas saņēmušas bērni Igaunijā, Slovēnijā, Polijā, Lietuvā un Horvātijā, jo šis ir starptautisks projekts, kas vienlaikus notiek vairākās valstīs.

Noslēgumā pārrunājām izlasīto, bērni saņēma diplomus, uzdevumu burtnīcas, rotaļlietas un visi cienājāmies ar kliņģeri.

#mūsumazābibliotēka liels un mazs