“Mazo pūčulēnu skolas” trešais izlaidums

Lai iepazīstinātu ar grāmatām, izglītojošām spēlēm un radošām nodarbēm, Saulkrastu novada bibliotēka Saulkrastu PII Rūķītis audzēkņus un bērnus ar vecākiem aicināja uz nodarbību ciklu „Mazo pūčulēnu skola”, kas iekļauts lasīšanas veicināšanas programmā „Grāmatu starts”.

Bērni vairākas reizes apmeklēja bibliotēku, pastāstīja par savu mīļāko grāmatiņu, klausījās un lasīja pasakas, radoši darbojās, spēlēja spēles, krāsoja un ieguva jaunus draugus.

20. novembrī notika “Mazo pūčulēnu skolas” 3. izlaidums. Pie mums ciemos bija Lielā Pūce, ēdām gardos Bemberi maiznīca kliņģerus, bērni saņēma arī diplomus un “Grāmatu starts” dāvanu komplektiņus.

Iniciatīvu “Grāmatu starts” radījis Latvijas Nacionālā bibliotēka / National Library of Latvia Bērnu literatūras centrs un atbalsta LNB Atbalsta biedrība, lai mudinātu bērnus iepazīties ar aizraujošo grāmatu pasauli un iedibinātu lasīšanu kā tradīciju ģimenē. Projektā iesaistās arī Saulkrastu novada bibliotēka.

Paldies sadarbības partneriem:
Saulkrastu PII Rūķītis