Projekta “Mūsu mazā bibliotēka: pirmās grāmatas lasīšanas pasākums

Attēlā: 11. septembrī notika projekta “Mūsu mazā bibliotēka: pirmās grāmatas lasīšanas pasākums PII “Rūķītis” grupas “Pūcītes” bērniem.

Saulkrastu novada bibliotēka sadarbībā ar bērnu grāmatu izdevniecību Liels un mazs uzsāk jaunas radošās nodarbības lasītveicināšanas projektā „Mūsu mazā bibliotēka”, kas paredzēta 4–8 gadus veciem bērniem.

Bibliotēka iegādājusies visas projekta komplektā iekļautās grāmatas. Pirmā no tām, kuru lasīs bērni kopā ar pedagogiem ir izdevniecības Liels un mazs izdotā bilžu grāmata bērniem par diviem kaķiem – Hilli Randas sarakstīto un Katerīnes Zaripas ilustrēto “Sniegbaltais un ogļmelnais”, ko no igauņu valodas tulkojusi Maima Grīnberga.

Oktobrī saņemsim arī darba burtnīcas bezmaksas eksemplārus. Darba burtnīcā būs iekļauti uzdevumi, kas mudina bērnus zīmēt, sadarboties, rakstīt, fantazēt, nodarboties ar rokdarbiem u.c. Pildot uzdevumus, bērni varēs vēlreiz atgriezties pie grāmatās iepazītajiem varoņiem, dziļāk izprast izlasītos stāstus un pētīt ilustrācijas.