Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltīts pasākums Saules laukumā – kopā ar “MELLSILA PIRĀTIEM”

2. jūnijā Saulkrastos Saules laukumā notika neparasts literārs sarīkojums, kurā rakstnieks, pedagogs, grāmatas „Mellsila pirāti” autors Arvīds Deģis ar saviem draugiem iejutās pirātu tēlos, dalījās stāstos par pirātu neticamajiem piedzīvojumiem, dziedāja dziesmas un dejoja pirātu dejas. Teatralizētajā uzvedumā romāna autors saspēlē ar skatuves partneri centās uzburt īstu laikmeta atmosfēru un iesaistīt darbībā arī jaunāko paaudzi gan apkalpes salīgšanā un kapteiņa ievēlēšanā, gan apslēptās mantas meklējumos un jūras kaujā.

Pasākumu organizēja Saulkrastu novada bibliotēka sadarbībā ar Jauniešu Māja – Saulkrasti un Saulkrastu novada pašvaldība