Vēlies, lai tavs bērns daudz lasītu? Biežāk palasi viņam priekšā!

Mazo pūčulēnu skolas 3. nodarbībā klātesošos iepazīstinājām ar aizraujošo grāmatu pasauli bibliotēkā. Tāpat bērni viens otram pastāstīja arī par savu mīļāko grāmatiņu. Mazo pūčulēnu skolu apmeklēja Saulkrastu pirmsskolas izglītības iestādes grupas “Zīlītes” audzēkņi un vecāki ar bērniem.

Nodarbību cikls «Mazo pūčulēnu skoliņa» ir sadalīts piecās daļās, kurās bērni ar vecākiem un pedagogiem var iepazīt bibliotēku un grāmatas, klausīties un lasīt pasakas, radoši darboties, krāsot un iegūt jaunus draugus. Pēc skoliņas absolvēšanas šī gada 8. maijā katram bērnam tiks piešķirts arī Pūcītes diploms un dāvanu komplektiņš.

Nākamā nodarbība plānota 24. aprīlī plkst. 10:00 Saulkrastu novada bibliotēkā.

Iniciatīvu “Grāmatu starts” radījis Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrs un atbalsta LNB Atbalsta biedrība, lai mudinātu bērnus iepazīties ar aizraujošo grāmatu pasauli un iedibinātu lasīšanu kā tradīciju ģimenē. Projektā iesaistās arī Saulkrastu novada bibliotēka.