Bibliotēkā sākusies kampaņa “Mazais 100-gades pilsonis”

13. novembrī Saulkrastu novada bibliotēkā viesojās Saulkrastu novada vidusskolas 6. b klases skolēni, kas iesaistījās kampaņā Mazais simtgades pilsonis un iepazina interaktīvu spēli “Četri stūri.” Par pilsonisko sabiedrību un aktivitātēm, sagaidot Latvijas 100. gadskārtu, un skolēnu iespējām darboties nevalstiskajās organizācijās viņiem stāstīja bibliotēkas vadītāja. Bērni saņēma arī īpašas nozīmītes.

Kampaņa Mazais simtgades pilsonis notiks līdz pat 2018.gadam, un paredzēts, ka tajā ik gadu piedalīsies vismaz desmit Rīgas reģiona pašvaldību organizāciju. Šīs kampaņas īstenošana norit saskaņā ar Latvijas Republikas Kultūras ministrijas konkursu Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības attīstības un starpkultūru dialoga jomā.