Bibliotēkās pieejamie žurnāli bērniem

Saulkrastu novada bibliotēkas filiālē “SĒJA”:

Žurnāls „Ilustrētā Junioriem”

Unikālais, tepat Latvijā veidotais žurnāls, kas ik mēnesi uzrunā gan jauniešus vecumā no 8-14 gadiem, gan viņu vecākus, vecvecākus, pasniedzējus. Cilvēku un dzīvnieku pasaule, kosmoss, daba, vēstures labirinti, zinātniski pētījumi, konkursi ar lieliskām balvām. Žurnāls nav bargais skolotājs, tas vienkārši rosina domāt, runāt, pētīt, atklāt. Žurnāls patiks arī tiem pieaugušajiem, kuru ikdiena saistīta ar jauniešiem – vecākiem, pedagogiem, mācību iestāžu vadītājiem.

Saulkrastu novada bibliotēkā:

Žurnāls “LEGO Explorer”

Šajā žurnālā, ņemot talkā savus LEGO klucīšus, bērns atklās daudz jauna un brīnumaina dabaszinātņu, tehnoloģijas un inženierzinātņu jomā. Te atrodami īstu LEGO konstruktoru pieredzes stāsti un padomi, kas iedvesmos likt lietā savas LEGO detaļas, lai radītu ko nebijušu un patiesi iespaidīgu.

Žurnāls “Ķepu patruļa”

Nāc rotaļās kopā ar animācijas filmas “Ķepu patruļa” varoņiem – Skaju, Maršalu, Zumu, Čeisu un Rokiju! Katrā žurnāla numurā – aizraujoši stāsti, uzdevumi, krāsojamas lappuses un noderīgi ieteikumi vecākiem.

Žurnāls “Donalds Daks”

Žurnāls “Donalds Daks”Jautrs komiksu žurnāls zēniem un meitenēm par Donalda Daka, attapīgā Mikija, bagātā tēvoča Knapa, smieklīgā Spruksta un daudzu citu Disneja studijas radīto varoņu aizraujošajiem piedzīvojumiem! Te var arī iemācīties pārsteidzošus trikus, lasīt anekdotes, izmēģināt brīnumainus eksperimentus un asināt prātu ar detektīvmīklām.

Žurnāls “Princeses”

Žurnāls mazām princesēm! Disneja studijas animācijas filmu varones – Sniegbaltīte, Pelnrušķīte, Ariela, Aurora, Salātlapiņa un citas pasaku princeses – stāstos, atjautības uzdevumos, krāsu darbos, rokdarbu lappusēs, spēlēs un plakātos.

Žurnāls “Barbie”

Žurnāls “Barbie”Žurnāls meitenēm priecīgiem un darbīgiem brīžiem kopā ar Barbiju, viņas māsām un draugiem. Žurnālā – aizraujoši stāsti, uzdevumi, krāsojami attēli, radoši darbiņi, gardas receptes un koši plakāti.

Žurnāls “Peppa Pig”

Aizraujošs un izglītojošs žurnāls bērniem par cūciņas Pepas un viņas draugu dzīvnieciņu piedzīvojumiem. Katrā numurā – sirsnīgs stāsts, jautri uzdevumi, krāsojamās lapas un ierosinājumi dažādiem radošiem darbiņiem.

Žurnāls “Vinnijs Pūks”

Žurnāls bērniem aizraujošām nodarbēm patstāvīgi vai kopā ar vecākiem. Sirsnīgi stāsti, attīstoši uzdevumi, radoši darbiņi, krāsojamas lappuses, plakāti un spēles kopā ar Vinniju Pūku un citiem Simtjūdžu meža iemītniekiem. Dabas lappusēs bērnam saistošā, saprotamā valodā pastāstīts par dažādiem dzīvniekiem un augiem.

Žurnāls “Ledus sirds”

Disneja studijas animācijas filmas “Ledus sirds”  varoņi – māsas Elza un Anna, kalnietis Kristofs, ziemeļbriedis Svens un jautrais sniegavīriņš Olafs – stāstos, atjautības uzdevumos, krāsu darbos, spēlēs un plakātos!

Žurnāls “Vāģi”

Aizraujošs žurnāls Disneja studijas animācijas filmas “Vāģi” cienītājiem. Te atrodami komiksi, spēles un atjautības uzdevumi, krāsojamas lappuses, plakāti kā arī ieteikumi rokdarbiem ar Zibeni Makvīnu, Metriņu un citiem varoņiem.

Žurnāls “My Little Pony”

Žurnāls “My Little Pony”Aizraujoši stāsti, atjautības uzdevumi, krāsojamas lappuses, spēles un testi kopā ar ponijiem un viņu draugiem.

Donalds Daks TAVĀ KABATĀ

Daudz aizraujošu komiksu par pelēnu Mikiju, Sprukstu, Knapu Makdaku, Zosuli, Donaldu Daku un citiem varoņiem.

Žurnāls “Spicīte”

ŽurnāliLielisks palīgs zinātkāriem bērniem lasītprasmes un rēķināšanas apgūšanā – žurnāls meitenēm un puikām SPICĪTE. Žurnālā Jūs atradīsiet pasakas, bilžu stāstus un dzejoļus, varēsiet rēķināt kopā ar Tomasu un Spicīti, baudīt aizraujošas spēles un labirintus, darboties ar krāsojamām grāmatiņām, radoši darboties un rast idejas vaļasbrīžiem. Žurnālā atradīsiet krāšņus plakātus dabas pētniekiem, kā arī uzdevumus rakstītprasmes nostiprināšanai.

Žurnāls “Marvel Avengers”

Žurnāls “Marvel Avengers”Aizraujošs varoņžurnāls bērniem un jauniešiem! Spraigi komiksi par Atriebējiem un citiem “Marvel” studijas radītajiem varoņiem un ļaundariem, āķīgi uzdevumi, spēles, testi, pārsteidzoši superspēju noslēpumi un koši plakāti.

Žurnāls „Ilustrētā Junioriem”

Unikālais, tepat Latvijā veidotais žurnāls, kas ik mēnesi uzrunā gan jauniešus vecumā no 8-14 gadiem, gan viņu vecākus, vecvecākus, pasniedzējus. Cilvēku un dzīvnieku pasaule, kosmoss, daba, vēstures labirinti, zinātniski pētījumi, konkursi ar lieliskām balvām. Žurnāls nav bargais skolotājs, tas vienkārši rosina domāt, runāt, pētīt, atklāt. Žurnāls patiks arī tiem pieaugušajiem, kuru ikdiena saistīta ar jauniešiem – vecākiem, pedagogiem, mācību iestāžu vadītājiem.