Saulkrastu novada bibliotēku apmeklē lasītāji no Krapes

Šodien neraugoties uz apmākušām rīta stundām ar saulainu prieku uzņēmām čaklākos lasītājus no Ogres novada Krapes pagasta bibliotēkas. Viesošanās laikā bibliotēkas vadītāja iepazīstināja ar mūsu bibliotēku, apmeklētības rādītājiem, kā arī dalījās pieredzē ar bibliotekāro darbu telpu renovācijas laikā. Ņemot vērā, ka gandrīz puse no čaklākajiem lasītājiem bija bērni un jaunieši, tika apmeklēta arī Saulkrastu novada Jauniešu māja.

Viesošanās otrā daļa tika pavadīta radošā gaisotnē, proti, tika locītas papīra dzērves origami tehnikā, kuras tālāk tiks nogādātas Latvijas Nacionālajā bibliotēkā izstādes “Miera gars” ietvaros rīkotajā akcijā.

☀️Paldies čaklajiem lasītājiem un vadītājai no Krapes pagasta bibliotēkas par viesošanos! Vēlam saulainu un iespaidiem bagātu Saulkrastu tālāko apmeklējumu.☀️