Origami radošā darbnīca “Miera dzērve”

Japāņu ticējums vēsta, ka 1000 origami tehnikā veidotas dzērves palīdz piepildīt vēlēšanos.

Saulkrastu novada bibliotēka, iesaistoties LNB veidotās izstādes “Miera gars” ietvaros rīkotajā akcijā, aicina ikvienu salocīt dzērvi origami tehnikā, lai kopīgi vēlētos mieru pasaulē.

13. – 15. augustā rīkojam radošās darbnīcas, lai kopīgiem spēkiem salocītu pēc iespējas vairāk dzērvīšu, kuras tālāk tiks nogādātas Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Visas dienas garumā (bibliotēkas darba laikā) katrs varēs izmēģināt origami papīra locīšanas tehniku.

Ja nav iespēja ierasties klātienē, varat dzērvīti locīt mājās, izmantojot jebkādas krāsas papīru pēc pievienotās instrukcijas, un nogādāt savu origami dzērvi Saulkrastu novada bibliotēkā līdz 16. augustam.

Piedalīsimies šajā kopīgajā veltījumā mieram pasaulē!

Plašāk – MIERAM veltīta izstāde Latvijas Nacionālajā bibliotēkā