Novadnieces Maijas Druvas fotoizstāde bibliotēkā

Daudzu gadu garumā Maija Druva aizraušanās ir fotogrāfēšana. Tiek iemūžinātas jūras ainavas dažādos gadalaikos, dabas parādības un skati, kur attēloti dabas veidoti stāsti.

“Vislabākā meditācija man ir būt pie JŪRAs – jūras varenība man sniedz mieru, enerģiju un brīvību”, tā Maija stāsta par savām izjūtām pret jūru.

Patiesi, jūras dinamiskums un spēks caurstrāvo ekspozīciju. Izstādes apmeklējuma pievienotā vērtība ir iemūžinātās Ziemeļblāzmas ainas, kā arī iespēja vasaras sezonā baudīt ziemas jūras skatus un apskatīt kāda bija “Koklīšu” pludmales ainava pirms daudziem gadiem pie leģendārās līkās priedes.

Aicinām baudīt Maijas tvertos mirkļus un izlasīt ar fotoobjektīvu rakstītos dabas stāstus Saulkrastu novada bibliotēkas lasītavā visu augusta mēnesi.