Par Sniegbalto un Ogļmelno bibliotēkā

18. septembrī Saulkrastu novada bibliotēkā notika kārtējais lasīšanas veicināšanas pasākums projekta “Mūsu mazā bibliotēka” ietvaros. Bērni bija izlasījuši grāmatu par kaķiem – Sniegbalto un Ogļmelno jeb Amadeju un Ludvigu.

Pasākuma laikā apmeklētājiem bija iespēja pastāstīt par grāmatiņas galvenajiem varoņiem, atbildēt uz bibliotekāres jautājumiem ne tikai par lasīto, bet arī noskaidrot, kāda saistība grāmatas galveno varoņu vārdiem ar pasaulslavenajiem komponistiem un izzināt pulksteņa laiku.
Pasākumā piedalījās PII “Rūķītis” grupas “Pūcītes” bērni. Projekta īstenošanas laikā bērniem jāizlasa 6 grāmatas. Uz 3.nodarbību viņi kopā ar audzinātājām lasīs Damjana Stepančiča grāmatu „Brīnumu gredzens”.

Saulkrastu novada bibliotēka sadarbībā ar bērnu grāmatu izdevniecību Liels un mazs uzsāk jaunas radošās nodarbības lasītveicināšanas projektā „Mūsu mazā bibliotēka”, kas paredzēta 4–8 gadus veciem bērniem.